15 TEMMUZ MİLLİ BİRLİK VE DAYANIŞMA GÜNÜ PROGRAMI DÜZENLENDİ
 
    Türk milletinin demokrasiyle yaşama özgürlüğüne, Türkiye Cumhuriyeti‘nin içte ve dışta bağımsızlığına, ülkemizin huzur ve refahına göz diken hain çetelerin 15 Temmuz gecesinde yapmaya çalıştığı kalkışmayı, sokaklara dökülen genç yaşlı, kadın erkek, Türk milletinden milyonların bastırdığı bir destandır 15 Temmuz.
    Şehit yakınlarımız ve Gazilerimize, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle  yemek programı düzenlendi. Programa  Sayın Valimiz Yücel YAVUZ, İl ve İlçe protokolü, şehit  yakınlarımız ve gazilerimiz iştirak ettiler.
    Kaymakamımız Sayın Ömer Övünç KOŞANSU,  Trabzon Milletvekili Sayın Salih CORA, Belediye Başkanımız Recep ÇEBi, Emniyet müdürümüz Gürkan DEMİRKAN ve beraberindeki daire amirleri ile birlikte  Gaziler Derneğine ve Şehitlerimizin kabirlerine ziyarette bulundu. Ziyaretler sonrası Belediye Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliklere katıldılar. KTÜ Araklı Meslek Yüksekokulu’nda düzenlenen Türkiye’nin Darbeler Tarihi ve 15 Temmuz Milli İradenin Zaferi adlı seminere Kaymakamımız Sayın Ömer Övünç KOŞANSU, Arsin Kaymakamı Fikret DAĞ, Belediye Başkanımız Recep ÇEBİ ve beraberindeki daire amirleri ile birlikte katıldılar, seminer  ardından program  sona  erdi.
   
 
İSAY2 Galeri