GAZİ VE ŞEHİT YAKINLARI
İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU
 
             Kaymakamlığımız tarafından  "Şehit yakınlarımız ile Gazilerimiz ve aileleri"  onuruna iftar yemeği verildi.
İftar yemeğine, Kaymakamımız Sayın Ahmet GÜNAYDIN,  Belediye Başkanı Recep ÇEBİ, Cumhuriyet Başsavcısı Ersoy YILDIZ, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ercan IŞIK,  Askerlik Şube Başkanı Üsteğmen Emrah Emre AVCIOĞLU, Emniyet Müdürü Arif EMİR, Yazı İşleri Müdürü Neşe ÇEBİ, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Sabire HASANÇEBİ,  şehit yakınları ile gaziler ve aileleri katıldı.
Kaymakamımız Sayın Ahmet GÜNAYDIN, şehit yakınları ile gaziler ve ailelerini girişte karşıladı ve onlarla hasbihal etti. Daha sonra günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı, Kuran-ı Kerim okundu ve şehitlerimiz için dua edildi.
        Kaymakamımız Ahmet GÜNAYDIN yaptığı konuşmasında: “İlçemizde gelenek haline getirdiğimiz siz kıymetli şehit aileleri ve gazilerimizle mübarek Ramazan ayında iftar yemeğinde beraber olmaktan ve aynı sofrada iftar yapmaktan gurur duyuyorum. Sizler bizim için çok değerlisiniz. İyi günde kötü günde sizlerle beraber olmak bizim için bir onurdur. Bu vatan uğruna canlarını seve seve  veren kıymetli evlatlarımızı rahmetle anıyor ve gazilerimize aileleri ile sağlıklı bir ömür diliyorum. Davetimize icabet edip katıldığınız için hepinize teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.” dedi.
İSAY2 Galeri